16. 9. “Bodimo vitalni: Pilates s Sandro”

Vabimo na pilates, ki bo v petek, 16. septembra, v zgornjih prostorih Rekreacije Gaj v Kočevju s pričetkom ob 18.00.

Vadba je za člane Društva Amonet brezplačna, za nečlane pa 5€. S seboj prinesite podlago za vadbo.

Prijave so obvezne zaradi omejenega prostora! Svojo udeležbo potrdite na http://bit.ly/2ceJgCa ali na telefon 031-361360.
Vabljeni! 🙂

Pilates je vadba, ki nam pomaga, da se začnemo bolje zavedati svojega telesa. Nauči nas pravilne aktivacije mišic telesa, še posebej trebušnih in hrbtnih mišic, ki skrbijo za lepo in pokončno držo in ohranjanje zdrave hrbtenice. Na delavnici se bomo na kratko spoznali s teorijo oz. principi pilates vadbe. Glavni del delavnice pa bo namenjen praktičnemu delu, kjer bomo spoznali pilates vaje, se naučili pravilnega pilates dihanja, aktivacije trebušnih mišic in mišic medeničnega dna…z namenom, da ta znanja prenesemo v vsakdanje življenje in s tem poskrbimo za boljše psiho – fizično počutje.

14316949_1318765844830853_8959193488628398585_n

Oddajte komentar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

Komentirate prijavljeni s svojim WordPress.com računom. Odjava /  Spremeni )

Twitter picture

Komentirate prijavljeni s svojim Twitter računom. Odjava /  Spremeni )

Facebook photo

Komentirate prijavljeni s svojim Facebook računom. Odjava /  Spremeni )

Connecting to %s